D2 Uni 59

DIABLO II


#1 2008-07-22 20:14:14

noy

Administrator

Wojna z boa/ ak boa

Została zaproponowana wojna z boa. Rozwijajcie. Kto się nie wypowie- przypomnijcie o obowiązku na priv. Wszystko, żeby ograniczyć spam.

Moja wiadomośc do soju:
Ja nie mam niby nic do gadania bo wojna zazwyczaj nie trwa dłużej niż miech a mnie 3 tygodnie nie będzie. ALE. boa jest dość wysoko. obok mnie nie ma nikogo ani z boa ani z ich akademii kto ma moona albo jakieś wyższe miejsce, więc ja nie mam czego się obawiać. Wręcz przeciwnie- byłbym za. Wojna z sama ak może sie Wam nie udać. A wojna z głównym może sie źle skończyć- maja osoby co maja więcej punktów nawet niż Ty wader i to sporo. A dodatkowo moony. Posiada ktoś z nas chociaż 1?

Tyle ja. Decyzja zależy od Was, a ostateczna od Sony'ego, który zapewne poprze większość. Wiem, że wojna to może być fajna zabawa, bezkarne złomki, ale jak włączy sie w to ich główny to najprawdopodobniej przegramy. Jak nie- mamy szanse, może być fun. Decydujcie.

P.S. Możecie użyć argumentu, że sami jesteśmy ak, więc wojny akademii (jeszcze do niedawna byliśmy, a główny ma o tym wzmianki).


FS- niby minutka a dupe ratuje

Offline

 

#2 2008-07-23 08:55:11

andrewg

Użytkownik

Re: Wojna z boa/ ak boa

witam - ja mam 2 z boa kolo siebie (jeden 1400 miejsce drugi 500) to z nimi na pewno nie mam szans - z aboa jakis na urlopie 2100; moim zdaniem jesli wojna z aboa to moze byc powiedzmy od za tydzien - jesli boa sie dolącza to moze sie trzeba z dawnym glownym sojuszem porozumiec - wtedy bedzie 2 na 2

Offline

 

#3 2008-07-23 09:44:35

noy

Administrator

Re: Wojna z boa/ ak boa

Nasz dawny główny ma średnią punktową 13k. Najlepszy gracz ma (z tego co wiem) 50k. Średnia boa 40k. Mija się z celem wplątywanie głównego- nic to nie da.

Wybierzcie kogoś, kto będzie negocjował z ak. Mają zapisanych szefów na swojej stronie. Ale najpierw niech się reszta wypowie. Naszych FORUMOWICZóW, którzy nie zaglądają tu nigdy..


FS- niby minutka a dupe ratuje

Offline

 

#4 2008-07-23 09:44:56

Sonyck

Administrator

Re: Wojna z boa/ ak boa

hehe panowie ale oni mają pakty więc boa tez na pewno pomoże choćby nawet orać obronę. Jestem na tak ale za 2 tygodnie xD

Offline

 

#5 2008-07-23 16:37:16

Tarantino

Użytkownik

Re: Wojna z boa/ ak boa

ja osobiście z wojną bym poczekał, jestem w fazie rozwijania się i nie dysponuje flotą mogącą komuś coś zrobić

moim zdaniem BOA jest jak dla nas na razie za dobra i powinniśmy sami zwiększyć swoją siłę żeby stawać z kimkolwiek do walki, trzeba zrobić jakąś selekcję i sprawdzić czy w naszym sojuszu nie ma jednostek słabszych, które podczas wojny okazywałyby się łatwym kąskiem dla przeciwników

nie ma po co się śpieszyć, na razie musimy się spokojnie rozwijać a co do BOA to każdy z nas może poszukać ich członków wokoło siebie i namiary dać na forum, żeby zrobić jakaś lista z kordami i punktami ich członków tak byśmy zobaczyli czy mamy szanse na atak poszczególnych ich członków, ewentualnie obserwować ich graczy, tak żeby przy rozpoczęciu wojny szybko i skutecznie uderzyć

pozdrawiam

Offline

 

#6 2008-07-24 09:55:32

Sonyck

Administrator

Re: Wojna z boa/ ak boa

Ja proponuje wojnę za 2 tygodnie jeśli ktoś nie będzie chciał brać w niej udziału to wystąpi z sojuszu na czas wojny

Offline

 

#7 2008-07-25 10:25:30

Sonyck

Administrator

Re: Wojna z boa/ ak boa

Woweczku ale jak możemy być akademią sojuszu który jest dalej w statach niż my? oO

Offline

 

#8 2008-07-25 12:23:01

Sonyck

Administrator

Re: Wojna z boa/ ak boa

Oni by tak nie chcieli bo uważają nas zapewne za gorszych xD Złożyłem propozycje sojuszowi diablo 3 osobowemu chyba zobaczymy co oni na to

Offline

 

#9 2008-07-25 22:43:35

noy

Administrator

Re: Wojna z boa/ ak boa

Wowek, już pisałem moje zdanie, ale niech je pozna reszta.

Powodów naszego odejścia od roli akademii do końca nie skumałem, ale stało się. Coś niecoś zbudowaliśmy (na początku mieliśmy miejsce ~300), przebiliśmy główny. Szkoda mi to rozpieprzyć, cofnąć się do tego co było. Sony chyba mnie poprze.  A to dzięki Wam przecież ) To po pierwsze. Po drugie, jak już napisałem ak to świetny pomysł będzie, za jakiś miesiąc- półtora. Własne ak. Co Wy na to? Oczywiście jedno forum, pełne wsparcie- to samo jak teraz. W miarę możliwości oczywiście.

Fakt, może i lepiej byłoby połączyć się z d2lod, może to by było bardziej.. hmm.. opłacalne. Ale oni do nas nie dojdą za chiny- duma. A jakbyśmy znowu stali się akademią to by wyszło na to, że daliśmy dupy na swoim i wracamy pod ich skrzydła, a to przecież gówno prawda. Być może to tez duma, ale naprawdę szkoda niszczyć to co się zbudowało. Co nasz przodownik pracy- Sony wraz z nami dzielnymi robolami zbudował ;DD


FS- niby minutka a dupe ratuje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wiedzminn.pun.pl www.cabal-online.pun.pl www.g087dca.pun.pl www.narutogiera.pun.pl www.tecktonik.pun.pl