D2 Uni 59

DIABLO II

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Witamy
  •  » Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

#1 2008-06-30 15:34:46

noy

Administrator

Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Serdecznie witam wszystkich.
Niby noy a jednak nie  ;D W rzeczywistości Mateusz z Białegostoku, podlaskie jakby kto nie wiedział :]
Zainteresowania? Hmm... Snowboard, żeglarstwo, duuużo związanego z hiszpanią no i jak (prawie) każdy facet piłka nożna. Poza tym znajomi, imprezy... standard :]

Wiek:17
Nr buta: 44
Pesel: nie pamiętam :]

O w dupe, zapomniałbym o ogame Oczywiście ogame i sojusz.

Wasza kolej ! Kim jesteście, pokażcie swoje prawdziwe dusze ;D Jak czegoś nie napisałem- przypomnieć.


FS- niby minutka a dupe ratuje

Offline

 

#2 2008-06-30 15:56:10

Sonyck

Administrator

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Hehe Noy nie napisales zdjecia xD
Tez witam ^^ mam na imie Dawid mieszkam w kielcach (swietokrzyskie) jak by ktos nie wiedzial XD
Mam 19 lat i nie interesuje mnie nic poza tym co mnie interesuje ^^ Czyli mniej wiecej komputery, praca xD , pilka nozna, wedkowanie,ragnarok^^
Numer buta:48
PESEL: tezx nhie kminie jak to szlo XD

Offline

 

#3 2008-06-30 16:28:41

noy

Administrator

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Nie jestem u siebie więc nie mam jak dać zdjęcia. A co Ty taki zainteresowany Sony? ;D Sam zdjęcie lepiej daj i czekaj na zdjęcie naszej Jedynej Kobiety


FS- niby minutka a dupe ratuje

Offline

 

#4 2008-06-30 18:57:28

noy

Administrator

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

co masz na myśli pisząc freeride?
serdecznie witamy i dzięki za buziaczka


FS- niby minutka a dupe ratuje

Offline

 

#5 2008-06-30 19:40:16

Revan12

Użytkownik

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

No wiec:P. Mam na imie Kuba, mieszkam w jastrzebiu zdroju (ślaskie). Mam 13 lat, peselu tez nie pamietam:P. Zainteresowania: komputery piłka nożna ogame, cabal, no i oczywiście dziewczyny:P a byłbym zapomniał:P rozmiar buta cos kolo 42-44:D a dopisze wam jeszcze wzrost:P 170:D.

Ostatnio edytowany przez Revan12 (2008-06-30 19:44:38)

Offline

 

#6 2008-06-30 20:20:24

Jachym

Administrator

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

A tak przy okazji to i ja się przedstawie Marcin Jachymek lat 16 ale juz niedlugo 17 mieszkam w tyszowcach (woj. lubelskie->powiat Tomaszowski-> gmina tyszowce)
rozmiar buta 42
wzrost 170cm
zainteresowania: kompy diablo 2 i 3 elektronika dyskoteki (ale jedynie takie na ktorych sam gram:D ale często się nie zdarzają) to chyba na tyle

Offline

 

#7 2008-06-30 22:18:26

noy

Administrator

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Wzrostu nie napisałem... 179,5 cm. i o co chodzi z tym freestylem? Patrze ciekawie nam się wiek rozkłada, od 13 lat, hoho A jakie wzięcie temat ma.. No, wypowiadać się, wypowiadać ! ^^


FS- niby minutka a dupe ratuje

Offline

 

#8 2008-07-01 10:13:57

Sonyck

Administrator

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Ja tez nie wpisalem wzrostu 178 mam ^^

Offline

 

#9 2008-07-04 12:09:27

Grakel II

Użytkownik

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

czesc mam pytanie czy opłaca się inwestować w wyrzutnie plazmy ?? I czy wogle opłaca się budowanie dobrej obrony a mieć gówniana flotę??


To nie ten temat - Jachym

Offline

 

#10 2008-07-04 15:55:51

noy

Administrator

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Obrona ogólnie jest opłacalna do pewnego stopnia. KAŻDĄ, powtarzam KAŻDĄ obronę jaką spróbujesz zbudować na tym serwerze będzie w stanie ktoś Ci zniszczyć. Rozbudowując ją zmniejszasz grono potencjalnych agresorów. I teraz tutaj rodzi się pytanie czy masz ochotę ryzykować iż Ci tą obronę zniszczą czy wolisz normalnie się rozwijać. Ja nie mam obrony i nie mam z tym najmniejszego problemu.


FS- niby minutka a dupe ratuje

Offline

 

#11 2008-07-08 22:01:01

noy

Administrator

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Aj wielce mi szkoda, że to 7dma gala.. Nie rozumiem Twego zdania dotyczącego tych 100 ow.. Jakie straty deuteru jakie zrabowane surowce? Co to ma do obrony? ;p


FS- niby minutka a dupe ratuje

Offline

 

#12 2008-07-09 15:55:38

noy

Administrator

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Juz rozumiem. Hmm, ja w obronie mam 1 powloke, 20 jonowek, 10 gaussow i 50 lekkich. Wszystko zbudowane jak nie mialem co zsura zrobic, bo bylem atakowany ;D Zeby obrone scisnac tez potrzebna pewna flotka, a surowy nie mam nigdy pow. 70k. Niestety pare razy sie zdarzylo ze fs wrocil a mnie nie bylo i wtedy widzialem 150+ statków, raz doszlo 127 ow ^^

edit: Moim zdaniem jednak tych laserkow za duzo.. Jak surowka nie stoi to wystarczy 100 w zupelnosci bo jak jest duzo surowki to i te 500 nie powstrzyma.. A wystarczy przeciez 1 fs dziennie zeby surowka nie stala przy naszych kopalniach.. Niby sam w obrone dalem, ale tylko z musu


FS- niby minutka a dupe ratuje

Offline

 

#13 2008-07-24 14:55:50

Alacer

Użytkownik

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Siema, jestem Łukasz i mieszkam w Łodzi:P mam 20 lat, pesel zapomnialem w chwili wyjscia z sali gimnastycznej po napisaniu ostatniego egzaminu na maturze:D studiuje finanse i rachunkowosc na uniwersytecie lodzkim i w sumie to jeszcze nie wiem czy jestem na drugim roku:D interesuje sie Japonia, fantastyka, wódka, browarem, hardstylem...i Moja Dziewczyna:D pzdr;)

Offline

 

#14 2008-07-24 20:45:36

noy

Administrator

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Fantastyka? Może ksiązki? Zajebisty jst Steven Eriksson i jego seria. Japonia pod jakim względem? Kraj, dziewczyny, ekonomia czy może samochody? No i ten harstyl. Co konkretnie mas na myśli mówiąc o tym?


FS- niby minutka a dupe ratuje

Offline

 

#15 2008-07-24 22:33:19

Alacer

Użytkownik

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Po pierwsze: fantastyka ksiazkowa:P nie przepadam za bardzo za zagranicznymi autorami. Zdecydowanie wole rodzimych:P ostatnio zwlaszcza Jarosława Grzędowicza:)

Po drugie: Japonia. Mowiac o Japonii mialem na myśli zwłaszcza ich broń białą:P ślęcze nad tym odkad nauczylem sie czytac i jest to chyba moje najwieksze zainteresowanie;] Motoryzacja sie w ogole nie interesuje, a jesli chodzi o japonska ekonomie to kierunek moich studiow w pewnym sensie wymusza na mnie zainteresowanie tym aspektem tego kraju:D

No i po trzecie: Hardstyle;] to rodzaj trance'owej muzyki, niektorzy twierdza ze rodzaj techno, dosc ciezki:P nie jest to zbyt ambitna muzyka, przyznaje, ale chyba tylko z tym gatunkiem sie identyfikuje:P i nie oznacza to ze nie jestem ambitny, zeby ktos sobie nie pomyslal przypadkiem:D nie wspomnialem o tym wyzej ale slucham rowniez jazzu od czasu do czasu;] wiem ze to dziwna kombinacja gustow ale coz...taki juz jestem dziwny;]

Offline

 

#16 2008-08-02 21:26:06

TomaszF

Użytkownik

Kordy matki: 4:72:10

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Witam wszystkich

jestem Tomasz z Wolsztyna

chciałbym sie rozwijac ale kiepsko mi to idzie bo koles mnie napada codzien i łupie mi surowce. Jak chronic surowce? jak sie rozwjac?



TO NIE TEMAT DO PORADY NAPISZ W "OBRONIE" - Jachym

Offline

 

#17 2008-08-11 21:21:59

parkour19

Użytkownik

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Siema all xD

jestem Michał z Poznania mam 19 lat na OG juz siedze od 4 lat wiec mam tam jakies doswiadczenie moja aktywnosc jest bardzo duzo, a poza tym interesuje sie pilka nozna, lekkoatletyka, w siate gram od 9 lat i jeszcze parkour i akrobatyka od 3 lat wiec dosc sporo tego jest postaram sie wspierac wszystkich z soja jak tylko bede mogl a wiec latajmy i robcie duze %%%

pozdro all Parkour19

Offline

 

#18 2008-08-11 21:51:43

Sasori

Użytkownik

Kordy matki: 4:324:5

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Witam!
Może i ja się przedstawię. Mam na imię Michał, 21 lat mieszkam w Kielcach. Studiuje Elektrotechnikę na Politechnice Świętokrzyskiej. Interesuję się głównie piłką nożną, dobrą muzyką (moje nazwy planet wszystko mówią, ale ogólnie rzecz biorąc uwielbiam perkusje, dobry wokal i dźwięk przestrojonej gitary ^^), film, Anime(cóż uwielbiam walki więc aktualnie Naruto i Bleach, anime z głebszymi treśćmi i morałami to nie dla mnie), komputery, elektronika, zawsze interesowały mnie też sztuki walki (talent Bruce'a Lee i Jeta Li) i najróżniejsza broń zwłaszcza Katany(szkoda że nie zacząłem nigdy nic trenować ) W ogame pierwszy raz zacząłem grać jakieś 5 lat temu.

Offline

 

#19 2008-08-11 22:33:27

SolSwistak

Użytkownik

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Rozpisaliście sie chłopaki ;pp A ja sie nie przedstawieeee ;p chce byc inny ;p Powiem tylko że jestem Kasia...mam 11 lat i szukam koleżanek i kolegów Oo !! x] A serio w ogame po 3 letniej przerwie wróciłem na poczatku tych wakacji ;] a efekty widać ;] poczytałem na forum co nie co i te 35 k punktów co mam teraz w 2,5 miecha zdobyłem, a kiedys to cho choooooo czasu ;] ogólnie teraz jestem na 2 roku na SGGW na Inżynierii i Kształtowaniu Środowiska więc czasu raczej bede miał nawet po wakacjach ;]

Offline

 

#20 2008-08-12 21:16:14

noy

Administrator

Re: Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

aj tam nie lansuj sie tak z tymi 35k ;d ciesze sie ze dolaczyliscie, a mam nadzieje ze parkour nie pisales na proznoo aktywnosci ) Przebij mnie ;pp


Sasori- ja juz wiem co ja lubie, bo w koncu dowiedzialem sie jaki to rodzaj muzyki. nie patrzylem nazwy twoich planet oa ogame juz offniety. Ja lubie niektore grundgowe i post grundgowe zespoly ;ppogolnie ten rodzaj muzyki, ale jestem dosc wybredny. three days grace jest zajebisty ;p


FS- niby minutka a dupe ratuje

Offline

 
  • Index
  •  » Witamy
  •  » Jesteś Wesoły Romek? Nie? Przedstaw sie ! :))

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal-online.pun.pl www.narutogiera.pun.pl www.g087dca.pun.pl www.wiedzminn.pun.pl www.tecktonik.pun.pl